Wersja elektroniczna – beatbox e-book

Beatbox e-book jest dostosowany do popularnych tabletów i czytników (m.in. Kindle & iPad).

Książka „Human Beatbox – Osobisty Instrument” w wersji elektronicznej kosztuje tyle ile chcesz. Tak, to prawda. Sugerowana cena za e-book to 19 zł, ale Ty określasz końcową cenę.

 
 
Cena:  PLN

Kupując książkę akceptujesz regulamin sklepu.

Za ile warto kupić tę ksiażkę? (kliknij)

Jeśli nie jesteś pewien czy ta książka jest dla Ciebie, zaryzykuj w ciemno i kup książkę za kilka złotych. Tak jakbyś próbował nowego smaku chipsów – najwyżej nie będzie rewelacji. A może będzie :) Jeśli natomiast książka okaże się dla Ciebie przydatna, doceniłbym, gdybyś dał za nią więcej niż sugerowane 19 zł. Każde wpłacone pieniądze (po odprowadzeniu podatków, prowizji i innych kosztów) wspierają moje działania i pozwalają mi sprawniej działać na rzecz beatboxu tak, abyśmy wszyscy na tym skorzystali. Pomożecie?

Jeśli prowadzisz warsztaty beatbox lub inne wokalne i bierzesz za nie pieniądze, uważam, że możesz dać za ten podręcznik nawet kilka stówek. Dlaczego? Ponieważ korzystając z materiałów zawartych tutaj rozwiniesz swoje warsztaty wokalne i podniesiesz ich jakość. Materiału wystarczy spokojnie na kilka miesięcy zajęć, a więc książka zwróci Ci się bardzo szybko.

Model sprzedaży „zapłać ile chcesz” jest dość nowatorski i sprawdził się w przypadku międzynarodowych twórców m.in. Nine Inch Nails, Amanda Palmer, Moby. Zobacz krótki wykład na temat dowolnego płacenia.

Cena minimalna wersji elektronicznej to 1 zł brutto. Zwrot beatbox e-booka nie jest możliwy ze względu na brak fizycznej możliwości zwrotu towaru.